Novinky

Nový model židle Sedus black dot - BLACK DOT AIR

01. 01. 2019 14:39:24


Po velice úspěšném a oblíbeném modelu nadčasových židlí Sedus black dot a black dot net přichází v této řadě nový inovovaný model kancelářské židle, který v sobě kombinuje výhody zádové opěrky potažené membránou a výhody opěrky celo-čalouněné - nový model Sedus black dot air se zádovou opěrkou potaženou předenou látkou AIR KNIT 3D.

     bd-125

více zde

Nové modely křesel Sedus

31. 01. 2017 14:01:29

Od ledna 2017 jsou k dispozici dva nové modely křesel.
Jedná se o manažerskou řadu luxusních křesel se:line a o cenově příznivou řadu se:do určenou primárně na multi-uživatelská pracoviště.
Modelovou řadu se:line naleznete zdeModelovou řadu se:do naleznete zde
více zde

Nové produkty Sedus

04. 05. 2015 13:30:47

Dobrý se stane ještě lepším

01. 05. 2015 12:43:29

Dobrý se stane ještě lepším: Nové vydání Sedo Liftového mechanismu

Sedus ještě dále vyvinul mechanismus výškového nastavení sedadel u židlí. Byl vylepšen aretační systém. Díky novému hydraulickému systému je nastavení zcela plynulé a nedochází tak k jeho opotřebení. Důležitá centrální pružina vyrobená z oceli byla zachována beze změny. Takže nová inkarnace Sedo liftové pružiny nebude mít vliv na výšku sedáku. Spouštění mechanismu nyní reaguje mnohem snadněji a tak je uživatelsky ještě příznivější. Nový Sedo Liftový mechanismus je zcela plynulý.
Tato technická inovace je klíčem pro budoucnost ve výrobě Sedus židlí střední a vyšší třídy. Sedo lift bude i nadále základní součástí funkce modelů křesel Sedus. Nebude to však mít vliv na zvýšení ceny židlí.


více zde

Sedák křesla mr.24 byl vylepšen

29. 05. 2014 14:16:53

Klíčový detail velmi úspěšného a osvědčeného modelu mr.24, který je vhodný pro těžký provoz byl vylepšen.

Přední hrana sedadla je nyní pohodlně zaoblená, což také pomůže prodloužit životnost potahové látky. Plastový rám už není na přední hraně sedáku, tím pádem již nebudete cítit žádný tlak na lýtkách.

V zájmu pohodlí sezení se zlepšila kvalita polstrování, což vede k delší životnosti sedadla navzdory opotřebení způsobeným nepřetržitým používáním.

Tato nenápadná změna pro obě velikosti sedáků bude bez příplatku zahrnuta v sériové výrobě od května 2014.
více zde